Çalışma Sistemi

Atlas Yapı & Yalıtım ilk olarak müşterilerden gelen talepler ile projelerine en uygun hizmeti verebilmek için ihtiyaçların analiz edilebilmesi amacı ile ilgili uzman personele yönlendirilirler.Alınan bir randevu ile proje üzerinde veya sahada karşılıklı detaylı çalışma imkânı oluşturulur ve ihtiyaçlar tespit edilir.

Teknik ofis sorumlusu, tespit edilen bu ihtiyaçları teknik olarak karşılayabilecek malzemelerin ve sistemlerin seçimini yaparak, sadece o projeye ilişkin özel çözümler oluştururlar. Müşteriye ekonomik ve kalıcı çözümler sunulur.  Bu çözümler müşteriye sunulmak üzere dosya haline getirilir.

                                                                                     

Detaylarda anlaşılmaya varılması durumunda, Uzman şantiye şefi, şantiye sahasının durumunu göz önüne alarak müşteri temsilcisine ve merkeze iş programını iletir. Bu iş programına uyulması için azami özen gösterilmektedir.  Saha ekibimiz teklif aşamasında hazırladığımız teknik detaylarımıza riayet ederek 1.sınıf ürün ve işçiliği bir araya getirerek kaliteli uygulamalar yapar ve gerekli testler sonrasında işi teslim eder.