Hakkımızda

Hakkımızda

 

2000 li yılların başlarında katıldığımız Yapı Kimyasalları sektörlerinde ki deneyimlerimizi uygulama hizmeti olarak sahaya yansıtabilmek için 2012 senesinde Atlas Yapı & Yalıtım firmasını kurduk. Ana faaliyet konumuz olan '' Su Yalıtımı ve Zemin Kaplamaları '' konusunda uzman teknik kadromuz ile uygulama hizmeti vermekteyiz.

Atlas Yapı & Yalıtım Yapı Kimyasalları konusunda dünyanın önde gelen üreticilerinden GCP Construction Products ın SBM grubunda sertifikalı uygulama bayisidir. Mapei Building Chemical, Parex Group, Delta Doerken, Clever Polymers gibi üreticilerin temsilciliklerini yapmaktadır.  

Alışılagelmiş yalıtım ve kaplama sistemlerini ar-ge ve uygulama anlamında üst sınıflara taşımak, performanslı, akılcı ve teknik uygulamalar yaparak sektörde kalıcı ve güvenilir bir firma olmak hedefimizdir. 

2018 Ocak ayı itibarı ile kadromuzda inşaat mühendisleri ve teknikerleri yönetiminde 25 mavi yakalı sabit personelimiz, bilgi birikimimiz ve partnerlerimizden aldığımız teknik güç ile inşaatın olduğu her platformda hizmetinizdeyiz.